Poprzednia strona
  • wielkość czcionki:
  • zmień kontrast:

18.10.2019

NATASZA OLKOWSKA MISTRZYNIĄ POLSKI KARATE WKF

Podczas sesji Rady Gminy Cewice, która odbyła się 17 października 2019r., wójt gminy Cewice Jerzy Bańka wraz z przewodniczącym Rady Gminy Cewice Wiesławem Kellerem pogratulowali Nataszy Olkowskiej zdobycia Mistrzostwa Polski Polskiej Unii Karate Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF, które odbyły się w Środzie Wielkopolskiej.

– Każdy sukces naszych sportowców – mieszkańców gminy Cewice, przyjmowany jest z radością i satysfakcją. Doceniamy trud zdobytego zwycięstwa oraz udział w promocji Gminy Cewice, łączymy wyrazy szacunku i uznania. Życzymy wielu dalszych sukcesów sportowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym – mówił wójt Jerzy Bańka.

Władze gminy złożyły także wyrazy uznania trenerowi Piotrowi Pobłockiemu za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie sportowym przez zawodników Klubu Karate Shotokan.

Podczas turnieju Natasza wygrała wszystkie walki zdobywając złoto w kumite indywidualnym U21 w kategorii młodzieżowców +68 kg. Mieszkanka naszej gminy swoją przygodę z karate rozpoczęła w wieku 8 lat. Rok później wzięła udział w swoich pierwszych zawodach. Od tego czasu regularnie osiąga wysokie wyniki w kraju i na arenie międzynarodowej.  Natasza posiada brązowy pas, czyli 3 kyū – stopień osiągniętych umiejętności w karate shotokan.

Mistrzostwa Polski Polskiej Unii Karate Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF, które odbyły się w Środzie Wielkopolskiej i współorganizowane były przez Klub Karate Do Shotokan w Środzie Wlkp., Polską Unię Karate i Wielkopolski Okręgowy Związek Karate Olimpijskiego. Mistrzostwa w Środzie są turniejem rankingowym i kwalifikacyjnym Polskiej Unii Karate na oficjalne mistrzostwa World Karate Federation, Mistrzostwa Świata Karate WKF U21 – Santiago – Chile 2019, Mistrzostwa Europy Karate WKF U21 – Budapeszt –  Węgry2020, Mistrzostwa Europy Karate WKF Seniorów – Baku – Azerbejdżan 2020 i Mistrzostwa Świata Karate WKF Seniorów – Baku – Dubaj – Zjednoczone Emiraty Arabskie 2020.

19 października 2019roku zawodnicy z sekcji Cewice wezmą udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF, który odbędzie się w Wejherowie. Naszą gminę reprezentować będą: Natasza Baranowska, Aleksandra Janczak, Dagmara Linsztedt, Filip Maszota, Brajan Szuta, Karina Szuta, Nina Wójtowicz i Jagoda Baranowska. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki !

Przypomnijmy, że treningi karate klubu Karate Shotokan Lębork sekcja Cewice, odbywają się w Zespole Szkół w Cewicach, w każdą środę. Trening trwa godzinę. O godzinie 18:00 rozpoczyna się trening pierwszej grupy, czyli dla dzieci, natomiast o godzinie 19:00 – trening dla grupy starszej. Przygodę z karate można rozpocząć w każdym momencie i w każdym wieku. W klubie trenują zarówno 5latki jak i osoby starsze.

Kalendarz wydarzeń
Ładowanie Wydarzenia
21
luty

Brak wydarzeń

« Luty 2020 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Fotorelacje

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress