herb Cewice

Oficjalny serwis gminy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
  • Pic 11
  • Pic 12
  • Pic 13
  • Pic 14
  • Pic 15
  • Pic 16
Dziś jest niedziela 25 czerwca 2017, dziś są imieniny: Łucji i Wilhelma

Uczniowski Klub Sportowy "Bryza"

dodano: 2016-12-09 10:13:33

Uczniowski Klub Sportowy  BRYZA

LICZBA CZŁONKÓW -  67

ZARZĄD KLUBU:   Jolanta Węsierska – prezes

Teresa Bucoń -sekretarz

Jadwiga Czechowicz- Kaczmarek -  członek

Maria Zawisza - członek

 

UDZIAŁ ZAWODNIKÓW UKS BRYZA

W IMPREZACH SPORTOWYCH

2012/13

  1. Mikołajkowy  Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców w Łebieniu Im, IIm                                                                          
  2. Bartosz Grabowski, Fabian Zgoda –IIm.
  3. Gminny TurniejPiłki Siatkowej Dziewcząt- I m.
  4. Gminny TurniejPiłki Siatkowej Dziewcząt- I m.
  5. XIV Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt -III m.
  6. XIV Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt -III m.
  7. XIV Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców- Im.
  8. XLI Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej
  9. Chłopców- IVm.
  10. Wojewódzki Półfinał w Mini Piłce Siatkowej chłopców „4” KINDER + SPORT– V m.
  11. XIII Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej chł.„Puchar Bałtyku” II m.
  12. Finał Województwa Pomorskiego w Mini Piłce Siatkowej „2” chł. KINDER +SPORT -V m.
  13. Finał Województwa Pomorskiego w Mini Piłce Siatkowej „3” chł. KINDER +SPORT-VII m.

2013/2014

1.  Turniej Mini Piłki Siatkowej o Pióro Adama Mickiewicza w Łebie chł.-IIIm, Grabowski Bartosz, Wilczyński Jakub, Zgoda Fabian, Wenta Adrian, Michał Rosin, Weiss Jakub, Stencel Damian,

2. Turniej Mini Piłki Siatkowej o Pióro Adama Mickiewicza w Łebie dz. - II m., Okroj Sabina, Nieradka Laura, Jarząbek Oliwia, Stromska Laura, Lis Natalia

3. Turniej Mini Piłki Siatkowej „4” chł. o Puchar Wójta Gminy Cewice - III m., Grabowski Bartek, Zgoda Fabian, Rosin Michał, Stencel Damian, Kaszkowiak Miłosz

4. Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Siatkowej chł. - I m., Garbowski Bartek, Zgoda Fabian, Klejna Piotr, Rosin Michał, Stencel Damian, Weiss Jakub, Bielak D, Kaszkowiak Miłosz

5. Wojewódzka Liga Mini Siatkówki Chłopców z cyklu Kinder+ Sport –V m., Weiss Jakub, Rosin Michał, Stencel Damian, Grabowski Bartosz, Zgoda Fabian, Wilczyński Jakub

6.  Półfinał Województwa Pomorskiego w Mini Siatkówce Dz. Wejherowo- udział Puzdrowska Patrycja, Weiss Julia, Okroj Sabina,  Nieradka Laura, Dąbrowska Monika, Nowicka Izabela.

7. Wojewódzka Liga Mini Siatkówki Chłopców z cyklu Kinder+ Sport Malbork VIII m., Weiss Jakub, Rosin Michał, Stencel Damian, Zgoda Fabian

8. Wojewódzka Liga Mini Siatkówki Chłopców z cyklu Kinder+ Sport, Eliminacyjne Turnieje Gdańsk – IV m., Rosin Michał, Stencel Damian, Grabowski Bartek, Weiss Jakub, Krępeć Klaudiusz

9. Eliminacyjny Turniej Mini Piłki Siatkowej Kinder+ Sport Pruszcz Gdański  IV m. ,Grabowski Bartosz, Rosin Michał, Stencel Damian, Zgoda Fabian

10.Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół  w Cewicach, Zgoda Fabian, Grabowski Bartosz – I m;  Okroj Sabina, Nieradka Laura – IV m.

11. Powiatowy Turniej Volleymania Orlik Cewice, Rosin Michał, Zgoda Fabian, Rosin Paulina, Jarząbek Oliwia – III m., Okroj Sabina, Grabowski Bartosz, Stencel Damian, Lis Natalia – IV m.

12.  XIV Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców i Dziewcząt „Puchar Bałtyku”, Nieradka Laura, Okroj Sabina, Jarząbek Oliwia, Śmigielska Monika – VI m., Rosin Michał, Zgoda Fabian, Grabowski Bartosz, Rosin Paulina,   – II m.

13XV Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Plażowej, Rosin Michał, Zgoda Fabian – III m., Okroj Sabina, Lis Natalia – III m.

14. Finał XLI Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców- ,Rosin Michał, Zgoda Fabian –VIII m., Grabowski Bartosz, Stencel Damian—VIm.

15. XV Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej III m., Garbowski Bartek, Zgoda Fabian, Klejna Piotr, Rosin Michał, Stencel Damian, Weiss Jakub, Bielak D, Kaszkowiak Miłosz

 

W 2013 przystąpiliśmy do programu„ Siatkówka, nauka plus wychowanie”.

Projekt finansowany był z dotacji Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Zawodnicy UKS BRYZA uczestniczyli w licznych Turniejach Mini Siatkówki m.i Puchar Wójta Gminy Kobylnica.

W hali Zespołu Szkół Samorządowych w Kobylnicy zmagania trwały blisko osiem godzin. Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach: dwójek, trojek, i czwórek. W tej imprezie rywalizowały ze sobą drużyny z takich klubów jak: SPS Kobylnica, SP 8 i 3 ze Słupska, UKS Jasieniak,   Trefl i  Suchanik z Gdańska, UKS Libero Łebień,SP 2 Bytów, UKS Bryza Siemirowice.

 

Turniej Mini Piłki Siatkowej ,,4”o Pióro Adama Mickiewicza w Łebie, w którym   uczestniczyli chłopcy i dziewczęta ze SP w Siemirowicach. Chłopcy skończyli turniej na 

III m, a dziewczynki na II m. Najlepsze zespoły otrzymały dyplomy i puchary, a wyróżnieni zawodnicy z każdego zespołu otrzymali statuetki. (Damian Stencel). Składy zespołów: Laura Stromska,  Laura Nieradka, Sabina Okroj, Oliwia Jarząbek, Natalia Lis,     

Damian Stencel, Michał Rosin, Bartosz Grabowski, Fabian Zgoda, Jakub Weiss.

Turniej Mini Piłki Siatkowej „2” i „4” Siatkarskich Chłopców o Puchar Wójta Gminy Cewice. Na turniej zostały zaproszone władze gminy oraz zaprzyjaźnione zespoły z naszego województwa. 17.12.13r. w hali Zespołu Szkół w Cewicach odbył się turniej w którym udział wzięły zespoły z Łeby, Wicka, Kobylnicy, Jastarni, Maszewa, Cewic i Siemirowic.  W trakcie turnieju obecnością zaszczycił nas wójt gminy p. Jerzy Pernal.                                                                          

2014/2015

   1. I Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców ,,2’’- ,, Rzucanka siatkarska’’ kl. III -IV Cewice, Mateńka Maksym, Młyński Karol - II m, Kotłowski Filip, Olszewski Jan-   III m

   2. I Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców ,,2’’ kl. V-VI- Cewice, Grabowski Bartosz, Zgoda Fabian- Im., Grabowski Bartosz, Zgoda Fabian, Wilczyński Jakub, Lipiec Kamil,

   3. II Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców ,,2’’ kl. V-VI- Cewice, Grabowski Bartosz, Zgoda Fabian- I m.

   4. II Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców ,,2’’- ,, Rzucanka siatkarska’’, kl. III-IV Cewice, Stencel Jakub, Stencel Mateusz  –III m.

   5. Turniej  Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Łebie, Grabowski Bartosz, Zgoda Fabian, Lipiec Kamil - Im.

   6. Turniej  Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Łebie, Arent Wiktoria, Nowicka Izabela, Nieradka Laura, Dąbrowska Monika,-IV m.      

   7. Gminny  Turniej  Piłki Siatkowej Chłopców- II m., Grabowski Bartosz, Zgoda Fabian, Lipiec Kamil,  Wilczyński Jakub, Stencel Jakub, Dudziński Michał, Wenta Adrian, Stencel Mateusz, Olszewski Jakub.

   8. III Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców ,,2’’ kl. V-VI- Cewice, Grabowski Bartosz, Zgoda Fabian- I m.

   9. III Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców ,,2’’- ,, Rzucanka siatkarska’' kl. III-IV Cewice, Stencel Jakub, Domaros Kamil –I m.

10. XV Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej ,,Puchar  Bałtyku’’, Stencel Jakub, Czoch Filip, Kozdrowski Konrad- IIm., Kotłowski Filip, Bulczak Dawid- VIm., Dudziński Michał, Wenta Adrian, Wilczyński Jakub - Vm

11. Wojewódzka Liga Mini Siatkówki Chłopców z cyklu Kinder+ Sport ,,4’’, Grabowski Bartosz, Zgoda Fabian, Wilczyński Jakub, Dudziński Michał,  Wenta Adrian

12. Wojewódzka Liga Mini Siatkówki Chłopców z cyklu Kinder+ Sport  ,,4’’, Wilczyński Jakub, Dudziński Michał, Wenta Adrian, chłopcy z Cewic.

   13. Wojewódzka Liga Mini Siatkówki Chłopców z cyklu Kinder+ Sport  ,,2’’ – Stencel Jakub, Kotłowski Filip, Olszewski Jan,  Bulczak Dawid , Czoch Filip.

14. Finał Wojewódzki  Mini Siatkówki Kinder +Sport ,,4’’/Lębork/, Wilczyński Jakub, Czoch Filip , Wenta Adrian, chłopcy z Cewic.

15.Finał Województwa Pomorskiego Turnieju ,,Z Podwórka Na Stadion’’ III m

2015/2016

  1. Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Pióro   A. Mickiewicza  w Łebie - ,,2’’ siatkarskie, Stencel Jakub, Kotłowski Filip- I m., Pstrąg Dorota, Weiss Julia, Wirkus Magdalena- IV m. ,Stencel Roksana, Wozniak Anna- udział

2. Gminny Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt-I m. Weiss Julia, Puzdrowska Patrycja, Pstrąg Dorota, Stencel Roksana,  Wirkus Magdalena, Kapuścińska Julia, Dąbek Magdalena, Wilma Patrycja, Potoczna Wiktoria                                                  

           3. Gminny  Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców- I m., Stencel Jakub, Dudziński Michał, Wenta Adrian, Kotłowski Filip, Kozdrowski Konrad, Stojek Łukasz,  Partyka I gnacy,Czoch Filip, Kulikowski Jan

     4. XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dz III m. - Weiss Julia, Puzdrowska Patrycja, Pstrąg Dorota, Stencel Roksana, Wilma Patrycja, Wożniak Anna, Stojek Martyna,             Kowalska Zuzanna, Kapuścińska Julia.                      

  5. XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chł IIIm  - Dudziński Michał, Wenta Adrian, Stencel Jakub, Kotłowski Filip, Kozdrowski Konrad,   Młyński Karol, Kulikowski Jan, Wilma Jan, Bulczak Dawid, Partyka Ignacy.

 6. Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Mini Siatkówce Chłopców Gdańsk ,dwójki’’- Wilma Jan, Wasielewski Jakub, Domaros  Kamil, Kotłowski Filip, Młyński Karol, Partyka Ignacy, Maszota Szymon, Kazimierski Dorian, ,,trójki’’- Stencel Jakub, Stojek Łukasz( 2chł. z Maszewa)

 

e-Urząd

Ogłoszenia

Multimedia

Instytucje

Strategie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy w Cewicach
ul. W. Witosa 16
84-312 Cewice

tel: 59 861 34 60, 861 34 61
fax: 59 861 34 62
email: sekretariat@cewice.pl

Ważne informacje

NIP: 841-10-13-327
REGON: 000531677

konto: 33 9324 1018 0022 6556 2000 0330

Nasz urząd
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia